Reklam: 160x600
Google Reklamları

Sponsor

Reklam ver

Buraya Cümle Reklam Verebilirsiniz. reklam@matematikvegeometri.com

Google Reklamlari

LYS Tercih Robotu
---


lys

 

Sizin için tercih robotlarını bir araya getirdik aşağıdan bütün tercih robotlarına ulaşabilirsiniz.

 

Tercih TV - Uğur Dersanesi Tercih Rehberi

> www.tercih.tv

Uğur dersanesi tarafından hazırlanan site de özellikle öne çıkan görsel özellikleriyle başarılı tercih siteleri arasındaki yerini alıyor.

 

Doğru Tercih Rehberi

 

> www.dogrutercih.com

Bir zamanların efsane sitesi dogrutercih.com siteyi hazırlayan ekibin artık www.hangiuniversite.com 'u hazırlıyor olması üzerine muazzam özelliklerini bu siteye kaptırsa da hâlâ başarını koruyor.

 

Final Dersanesi Tercih Robotu

> Final Dersanesi Tercih Asistanı

Tercih asistanını kısa bir süre önce yayına alan dersane, asistanıyla beğeni toplasa da sistemin bu sene açılan kontenjanları dikkate almadığı yönünde eleştiriler de almış gözüküyor. Ancak bu durumun yazılım uzmanlarınca öğrencileri daha tedbirli olmaya yöneltmek niyetiyle bu şekilde hazırlanmış olması ihtimali de var.

 

Kültür Tercihnet tercih robotu

> Kültür TercihNet

Kültür dersanelerince hazırlanmış olan tercih robotu da başarılı tercih robotları arasında yerini alıyor. Öğrencilerin sistemi kullanabilmeleri için ise üye olmaları gerekiyor. Sitede yer alan 2009 yılında sadece yüzyüze 118bin öğrenciye tercih desteğinde bulundukları ifadesi ise dersanenin tercih konusundaki tecrübesini ortaya koyuyor.

 


Sürat Tercih Rehberi

> Sürat Tercih Robotu

Güvender gibi pek çok kaynak yayın grubunun yayıncısı olan Sürat A.Ş., pek görsel olmayan ama fonksiyonelliğinin iyi olduğunu düşündüğümüz bir tercih robotu hazırlamış. Robotun güncelliği ile ilgili net bir açıklama olmasa da 2009 verilerinin değerlendirildiğini görmek mümkün. Muhtemelen ilgili robotun dersanelerce kullanılanlardan olduğunu düşünüyoruz.


Körfez Dersaneleri Tercih Robotu

> Körfez Dersaneleri Tercih Robotu

Kocaeli'nin başarılı dersanelerinden Körfez Dersaneleri de farklı bir tercih rehberi hazırlatmış. ygslys.blogcu.com olarak dersanelerin teknolojiye verdikleri önemi önemsiyoruz ve çoğu büyük dersanenin yapamadığını yapan Körfez Dersanelerini de tebrik ediyoruz.


 

Tercih Robotu. Net


> www.tercihrobotu.net

17 Temmuz'da veritabanlarını güncellediklerini duyuran site de yine incelenebilecek başarılı çalışmalar arasında yer alıyor.


Tercih Robotu .com.tr

> www.tercihrobotu.com.tr

Üyelikle çalışan site de yine çok faydalı bilgiler sunmakta. Henüz 2009 verilerinin olduğu sitede 2010 verilerinin de en kısa sürede ekleneceği açıklanmış.


kaynak:: ygslys.blogcu.com/

 

 

 

Yorumlar 

 
+2 #1 MehmetCan 23-07-2010 15:16
Arkadaşlar ben de çok araştırdım.Bi de kime güveneceğimi de bilememiştim falan ama en sonunda bi haber buldumki çok yardımcı oldu. benim gibi arayanalar olursa oraya bakabilirler:

http://ygslys.blogcu.com/2010-lys-tercih-rehberi-robotu-motoru/8536612
Alıntı | Yöneticiye raporla
 

Yorum ekleMatematik

Ziyaretçilerimiz yazdıkları yorumdan sorumludur.
Her hangi açılacak bir davada IP adresi ve diğer bilgiler paylaşılacaktır.


Güvenlik kodu
Yenile

< Önceki   Sonraki >

Matematik | Teog Matematik | YGS Matematik | LYS Matematik | ALES Matematik